Casino Royale (2006)
Home Links Contakt Boeken Producers Films Foto Album Agenda Verzamelen
Story Cast Crew Premiere

Story

De eerste missie van James Bond brengt hem naar Madagascar,waar hij de terrorist Mollaka bespioneert.Alles verloopt niet volgens het plan en James Bond gaat op onderzoek. Hij wil namelijk de andere leden van de terroristische organisatie opsporen. Het spoor loopt naar de Bahamas waar hij Dimitrios en zijn vriendin Solange tegen het lijf loopt. Hij komt te weten dat deze samenwerkt Le Chiffre. Een bankier die het wereldterrorisme steunt. MI6 komt te weten dat deze een plan heeft om een grote som geld te verdienen met een pokerspel in het "Casino Royale" in Montenegro. MI6 plaatst James Bond tegenover Le Chiffre, wetende dat als deze het spel verliest, zijn organisatie vernietigd wordt.

Cast

Daniel Craig ------------ James Bond
Eva Green --------------- Vesper Lynd
Mads Mikkelsen ---------- Le Chiffre
Judi Dench -------------- M
Jeffrey Wright ---------- Felix Leiter
Giancarlo Giannini ------ Mathis
Caterina Murino --------- Solange
Simon Abkarian ---------- Alex Dimitrios
Isaach De Bankolé ------- Steven Obanno
Jesper Christensen ------ Mr. White
Ivana Milicevic --------- Valenka
Tobias Menzies ---------- Villiers
Claudio Santamaria ------ Carlos
Sebastien Foucan -------- Mollaka
Malcolm Sinclair -------- Dryden
Richard Sammel ---------- Gettler
Ludger Pistor ----------- Mendel
Joseph Millson ---------- Carter
Daud Shah --------------- Fisher
Clemens Schick ---------- Kratt
Emmanuel Avena ---------- Leo
Tom Chadbon ------------- Stockbroker
Ade --------------------- Infante
Urbano Barberini -------- Tomelli
Tsai Chin --------------- Madame Wu
Charlie Levi Leroy ------ Gallardo
Lazar Ristovski --------- Kaminofsky
Tom So ------------------ Fukutu
Veruschka von Lehndorff - Gräfin von Wallenstein)
Daniel Andreas ---------- Dealer
Carlos Leal ------------- Tournament Director
Christina Cole ---------- Ocean Club Receptionist
Jürgen Tarrach ---------- Schultz
John Gold --------------- Card Player #1
Jerry Inzerillo --------- Card Player #2
Diane Hartford ---------- Card Player #3
Jessica Miller ---------- Dealer
Leo Stransky ------------ Tall Man
Paul Bhattacharjee ------ Hot Room Doctor
Crispin Bonham-Carter --- Hot Room Doctor
Simon Cox --------------- Hot Room Technician
Rebecca Gethings -------- Hot Room Technician
Peter Notley ------------ MI6 Technician
John Chancer ------------ Police Commander
Peter Brooke ------------ Airport Policeman
Jason Durran ------------ Airport Policeman #2
Robert Jezek ------------ Arresting Officer
Robert G. Slade --------- Pilot
Félicité Du Jeu --------- French News Reporter
Michaela Ochotská ------- Shop Assistant
Michael Offei ----------- Obanno’s Lieutenant
Makhoudia Diaw ---------- Obanno’s Liaison
Martina Duravolá -------- Police Chief’s Girlfriend #1
Marcela Martincáková ---- Police Chief’s Girlfriend #2
Vladimir Kulhavy -------- Croatian General
Valentine Nonyela ------- Nambutu Embassy Official
Dusan Pelech ------------ Bartender
Phil Meheux ------------- Treasury Bureaucrat
Alessandra Ambrosio ----- Tennis Girl #1
Veronika Hladikova ------ Tennis Girl #2
Regina Gabajová --------- Hotel Splendide Clerk
Olutunji Ebun-Cole ------ Cola Kid
Martin Ucik ------------- Barman
Vlasta Svátková --------- Waitress
Miroslav Simunek -------- Disapproving Man
Ivan G'Vera ------------- Venice Hotel Concierge
Jiri Lenc --------------- Hotel Splendide Limo Driver
Jaroslav Jankovsky ------ Hermitage Waiter
Richard Branson --------- Man in de luchthaven security check
Gunther von Hagens ------ Als hemzelf
Michael G. Wilson ------- Chief of Police

Directed

Martin Campbell

Writing credits

Neal Purvis ------------- screenplay
Robert Wade ------------- screenplay
Paul Haggis ------------- screenplay
Ian Fleming ------------- novel

Produced

Barbara Broccoli -------- producer
Callum McDougall -------- executive producer
David Minkowski --------- co-producer
Matthew Stillman -------- co-producer
Anthony Waye ------------ executive producer
David G. Wilson --------- assistant producer
Michael G. Wilson ------- producer
Charlie Woebcken -------- co-producer

Music

David Arnold ------------ soundtrack
Monty Norman ------------ Bond Theme

Cinematography

Phil Meheux

Editing

Stuart Baird

Casting

Stéphane Foenkinos
Debbie McWilliams

Production Design

Peter Lamont

Costume Design

Lindy Hemming

Art Direction

Peter Francis
James Hambidge
Steven Lawrence
Dominic Masters

Set Decoration

Simon Wakefield

Makeup Departement

Paul Engelen ------------ makeup designer
Melissa Lackersteen ----- makeup artist
Nuria Mbomio ------------ hair stylist
Nuria Mbomio ------------ makeup artist
Chloe Meddings ---------- makeup artist
Laura Schiavo ----------- hair stylist

Production Management

Terry Bamber ------------ production manager: second unit
Jiri Husak -------------- unit manager: Czech Republic
Silvie Janculová -------- unit manager: second unit
Michael Solinger -------- post-production supervisor
Jasmin Torbati ---------- production manager: Prague

Second Unit Director or Assistant Director

Chris Burgess ----------- daily crowd assistant director
Ben Dixon --------------- second assistant director
Jakub Dvorak ------------ crowd assistant director
Martina Götthansova ----- second second assistant director
Mark Harrison ----------- first assistant director: model unit
Toby Hefferman ---------- second assistant director
Mirek Lux --------------- first assistant director: Czech Republic
Andy Madden ------------- third assistant director: UK
Terence Madden ---------- second assistant director: second unit
Terry Madden ------------ first assistant director: second unit
Michael Michael --------- second assistant director: Bahamas
Bruce Moriarty ---------- first assistant director
Paul Sacks -------------- third assistant director: second unit
Martin Sebik ------------ second assistant director: second unit
Alexander Witt ---------- second unit director

Art Department

Chris Barber ------------ daily art department assistant
Bara Barova ------------- prop coordinator
Guy Bevitt -------------- art department assistant
Andrew Booth ------------ creative director: computer and video
Alex Boswell ------------ chargehand stand-by props: second unit
Alex Boswell ------------ dressing props: Bahamas
John Botton ------------- dressing props: Bahamas
Guy Bradley ------------- assistant art director
Anna Bregman ------------ junior draftsman
Toby Britton ------------ draughtsman
Neal Callow ------------- draughtsman/standby art director
Martin Caulton ---------- computer & video techician
Roy Chapman ------------- dressing props
Hayley Cotton ----------- junior draughtsman
Paolo Cusin ------------- property buyer
Quentin Davies ---------- storeman: Prague
Gabriela Dolenska ------- art department coordinator
Peter Dorme ------------- assistant art director
Jakub Eliasek ----------- assistant to production designer
James Enright ----------- propshop model maker
Jordana Finkel ---------- art department assistant
Matthew Foster ---------- stand-by props
Bernie Hearn ------------ stand-by props
Klara Holubova ---------- on-set art director
Alex King --------------- stand-by props: second unit
Martin Kingsley --------- assistant property master
Marketa Korinková ------- assistant set decorator
Simon Lamont ------------ supervising art director
Mary Mackenzie ---------- graphic artist
Chris McBride ----------- computer & video supervisor
Stefan Mily ------------- set dresser
Keith Pitt -------------- dressing props: Bahamas
Joanna Pratt ------------ graphics assistant
Sarah Robinson ---------- art department coordinator
Maia Sautelet ----------- art department assistant
Chris Seddon ------------ drapesmaster
Molly Sole -------------- assistant art director
Ty Teiger --------------- property master
Martina Ter-Akopowá ----- construction coordinator
Lloyd Vincent ----------- dressing props
Julian Walker ----------- decor and lettering artist
Peter Watson ------------ dressing props: Prague
Brian West -------------- storeman: London
Catherine Palmer -------- draftsperson: work placement
Anthony Rutter ---------- art department assistant: dailies

Sound Department

James Boyle ------------- sound effects editor
Oliver Brierley --------- assistant foley mixer
Sandy Buchanan ---------- adr recordist
Peter Burgis ------------ foley artist
Martin Cantwell --------- sound designer
Tomas Cervenka ---------- cable person
Simon Chase ------------- dialogue editor
Colin Cooper ------------ adr mixer
Doug Cooper ------------- sound mix technician
Robert Dufek ------------ location sound: second unit
Dina Eaton -------------- music editor
Iain Eyre --------------- foley editor
Steve Finn -------------- boom operator
Richard Fordham --------- first assistant sound editor
Dominic Gibbs ----------- music editor
James Harrison ---------- sound effects editor
Nigel Heath ------------- foley mixer
Michal Holubec ---------- sound mixer: second unit
Carol Jones ------------- sound editor
Alex Joseph ------------- foley supervisor
Eddy Joseph ------------- supervising sound editor
David Mackie ------------ assistant sound editor
Stuart Morton ----------- sound editor
Chris Munro ------------- sound mixer
Paul Munro -------------- action unit boom operator
Michael Pertuso --------- assistant sound editor
Mike Prestwood Smith ---- sound re-recording mixer
Robin Quinn ------------- music editor
Colin Ritchie ----------- adr editor
Jan Skala --------------- boom operator: second unit
Oliver Tarney ----------- sound effects editor
Mark Taylor ------------- sound re-recording mixer
Ceri Thomas ------------- assistant sound editor
Robert Weatherall ------- studio assistant
Jack Whittaker ---------- sound effects editor

Special Effects

Caimin Bourne ----------- special effects technician
Pete Britten ------------ special effects trainee
Chris Corbould ---------- special effects coordinator
Lynne Corbould ---------- special effects buyer/coordinator
Dave Eltham ------------- senior special effects technician
Nick Finlayson ---------- senior special effects technician
Darrell Guyon ----------- special effects senior technician
Dan Homewood ------------ special effects technician
Matthew Horton ---------- special effects technician
Dave Keen --------------- special effects senior technician
Ian Lowe ---------------- special effects floor supervisor
George Morris ----------- special effects driver: second unit
Pavel Sagner ------------ special effects coordinator: Czech Republic
John Schoonraad --------- special effects senior technician
Peter Talbot ------------ cinematographer: miniatures unit
Jirí Vater -------------- special effects technician
Comway Wickliffe -------- special effects technician

Visual Effects by

Paul Alexiou ------------ visual effects film editorial: MPC
Jaume Arteman ----------- digital compositor
Brent Ashdown ----------- visual effects
Jonathan Attenborough --- visual effects: MPC
Richard Bain ------------ senior compositor: Peerless Cam. Company
Ben Baker --------------- head of digital lab: Framestore CFC DI
Judy Barr --------------- compositor
Angela Barson ----------- visual effects supervisor: MPC
Steven Begg ------------- model unit supervisor
Steven Begg ------------- visual effects supervisor
Stuart Bell ------------- best boy grip: visual effects unit
John Benn --------------- film lineup: Cinesite
Martin Body ------------- lead rotoscope artist: Peerless Cam. Company
Jim Bowers -------------- digital matte painter
James Breen ------------- projectionist: Cinesite
Mark Buschbacher -------- scanning & recording: Cinesite
Warwick Campbell -------- digital compositor
Chas Cash --------------- 3D Animator: Cinesite
Keith Devlin ------------ composite supervisor: Cinesite
John Paul Docherty ------ digital visual effects supervisor: Peerless
Clare Johanna Downie ---- administrator: Peerless
Ditch Doy --------------- CG supervisor
Ditch Doy --------------- head of CG: Peerless Camera Company
Paul Driver ------------- visual effects coordinator: MPC
Paul Edwards ------------ visual effects producer: Cinesite
Peter Field ------------- dir of photography: visual effects unit
John J. Galloway -------- digital compositor: Double Negative
Adam Glasman ------------ senior colourist: Framestore-CFC DI
Alastair Grimshaw ------- visual effects editor
Ed Hall ----------------- visual effects production assistant
Ben Hicks --------------- digital compositor
David Hicks ------------- lead motion graphics designer
Ian Holland ------------- rotoscope artist
Katie Houston ----------- visual effects coordinator
Jack Hughes ------------- assistant coordinator
Jack Hughes ------------- data wrangler
Laura Jennings ---------- assistant visual effects editor
Lorraine Johnson -------- scanning & recording supervisor: Cinesite
Drew Jones -------------- visual effects: executive producer
Marc Jouveneau ---------- digital compositor
Sevendalino Khay -------- digital matte painting: Cinesite
Andrew Kingston --------- systems administrator: Peerless Cam. Company
Diane Kingston ---------- digital effects producer: Peerless Cam. Comp
Sharon Lark ------------- miniature unit coordinator
Sharon Lark ------------- visual effects producer
Patrick Ledda ----------- lead technical director: Peerless Cam. Comp
Adrian Lee -------------- production support: Cinesite
John Leonti ------------- visual effects
Sarah MacKenzie --------- administrator
Marlin McGlone ---------- data operative
Jan Meade --------------- projectionist: Cinesite
Mitch Mitchell ---------- head of imaging: Cinesite
Mike Morrison ----------- conform editor: Framestore-CFC DI
Thomas Müller ----------- visual effects artist: Peerless
Eoin Murphy ------------- visual effects artist: Peerless
John O'Lone ------------- digital compositor: Peerless
Venetia Penna ----------- scanning & recording: Cinesite
Neil Pinkawa ------------ lead screen graphics artist
Ed Plant ---------------- senior digital compositor: Peerless
Tim Pruce --------------- digital effects artist
Aled Robinson ----------- visual effects editor: MPC
Paul Round -------------- Head of 2D: Peerless Camera Co
James Russell ----------- digital compositor: MPC
Marianne Speight -------- digital effects prod.: Peerless Cam. Comp
Maria Stroka ------------ DI producer: Framestore-CFC DI
Mark Sum ---------------- scanning & recording: Cinesite
John Swinnerton --------- senior compositor
Julia Wigginton --------- visual effects producer: MPC
Pat Wong ---------------- senior digital compositor
Louie Alexander --------- digital paint artist: Framestore CFC
William Bartlett -------- compositor: main titles, Framestore CFC
Julian Blom ------------- animation coordinator: MPC (uncredited)
Jason Burnett ----------- scanning and recording: Framestore CFC
Andy Burrow ------------- scanning & recording manager: Framestore CFC
Paul Doogan ------------- scanning and recording: Framestore CFC
Joe Godfrey ------------- scanning and recording: Framestore CFC
Charlie Habanananda ----- digital grading assistant: Framestore CFC
Adam Hawkes ------------- digital paint artist: Framestore CFC
Yan Jennings ------------ high definition engineer: Framestore CFC
Brian Krijgsman --------- colourist: main titles, Framestore CFC
Aaron Lear -------------- digital paint artist: Framestore CFC
Kevin Lowery ------------ high definition engineer: Framestore CFC
Danielle Nadal ---------- prod. assistant main titles: Framestore CFC
Savneet Nagi ------------ digital paint artist: Framestore CFC
Stuart Nippard ---------- digital paint artist: Framestore CFC
Adam Parry -------------- compositor: main titles, Framestore CFC
Dan Perry --------------- scanning and recording: Framestore CFC
Sharuddin Rosunally ----- producer main titles: Framestore
Pedro Sabrosa ----------- compositor: main titles, Framestore CFC
Vishal Songara ---------- data operator: Framestore CFC
Helen Stanley ----------- producer main titles: Framestore
Nick Stanley ------------ digital paint artist: Framestore CFC
Odean Thompson ---------- digital paint artist: Framestore CFC
Dan Victoire ------------ data operator: Framestore CFC
Simon Wessely ----------- data operator: Framestore CFC
Annabel Wright ---------- digital grading assistant: Framestore CFC

Stunts

Guiomar Alonso ---------- stunt riding double: Catarina Murino
Jerry Ascione ----------- stunt driver
Keir Beck --------------- stunt rigger
Nicola Berwick ---------- stunt double: Eva Green
Alessandro Borgese ------ stunts
Pavel Cajzl ------------- stunt coordinator: Czech Republic
Marvin Campbell --------- stunt double: Sebastien Foucan
Ben Cooke --------------- stunt double: Daniel Craig
Steve Dent -------------- stunts
Levan Doran ------------- utility stunts
Glenn Foster ------------ stunt double
Rowley Irlam ------------ horse master
Rowley Irlam ------------ stunts
Charles Jarman ---------- stunt double
Adam Kirley ------------- stunt double: Daniel Craig
Emma Mac ---------------- stunts
Kai Martin -------------- stunt double: Daniel Craig
Kai Martin -------------- stunts
Andy Merchant ----------- stunt double
Lee Millham ------------- stunts
Lee Morrison ------------ stunts
Mark Anthony Newman ----- stunts
James O'Donnell --------- utility stunts
Peter Pedrero ----------- utility stunts
Gary Powell ------------- stunt coordinator
Mark Rounthwaite -------- assistant stunt coordinator
Diz Sharpe -------------- stunts
Kyle Gardiner ----------- stunt rigger

Other crew

Susie Allnutt ----------- still photographer: second unit
Kate Baird -------------- first assistant editor
Vanessa Baker ----------- voice casting
Linzi Baltrunas --------- assistant location manager: UK
Heather Banta ----------- assistant to second unit director
Sam Barnes -------------- second assistant camera
Mona Benjamin ----------- key production coordinator
Julian David Birri ------ production supervisor: Lombardia Film Com.
Charles Bodycomb -------- armorer
Annette Borgmann -------- casting: Germany
Boris Boscovic ---------- voice-over
John Bowman ------------- video assist operator
Judy Britten ------------ production coordinator: second unit
Ian Buckley ------------- grip
Terneille Burrows ------- office production assistant
Mark Burton ------------- assistant editor
Paul Butterworth -------- production assistant
Adam Byles -------------- floor runner: UK
Adam Byles -------------- floor runner: second unit, UK
Jan Carda --------------- focus puller
Heather Carey ----------- casting: Bahamas
Roisin Carty ------------ dialogue coach: Eva Green
Patrick Cash ------------ driver: main unit
Nicola Catullo ---------- location manager
Michal Chadima ---------- video assist operator: second unit
Claudia Cimmino --------- production coordinator: Italy
Catrin Cooper ----------- assistant to executive producer:Anthony Waye
Chris Cussen ------------ assistant location manager: Bahamas
David Decio ------------- stand-in: Kratt
Jo Dixon ---------------- assistant editor
Nicholas Dodd ----------- conductor: orchestrator
Brendan Donnison -------- adr voice casting
Eva Dvorakova ----------- on-set medic
Laine Edwards ----------- set production assistant
Lee Eldred -------------- electrician
Michal Engrth ----------- assistant accountant
Dave Evans -------------- supervising armorer: second unit
Jiri Fleischer ---------- picture vehicle coordinator
Stéphane Foenkinos ------ casting: France
Linda Gamble ------------ unit publicist
Arabella Gilbert -------- assistant production coordinator
Alex Gladstone ---------- location manager
Flax Glor --------------- publicist
Leigh Gold -------------- first assistant camera
Dan Grace --------------- costume supervisor
Cyril C. Griffin -------- boom operator: second unit, Bahamas
Cyril C. Griffin -------- production assistant: sound
Paul Hatchman ----------- grip: second unit, UK
Jolyon Haverson --------- post-production coordinator
Charlie Herranz --------- second assistant camera
Robin Higgs ------------- location manager: UK
Veronika Hladikova ------ assistant: Daniel Craig
Natasha Hook ------------ unit nurse: Venice
Richard Hooper ---------- supervising armorer
Larry D. Horricks ------- still photographer: on-screen graphics
Jason Horwood ----------- stand-in
Jirí Hrstka ------------- extras casting
Martin Hubacek ---------- assistant editor
Jiri Husak -------------- transportation coordinator: Czech Republic
Rowley Irlam ------------ horse master
Camilla-Valentine Isola - casting: Spain
Silvie Janculová -------- assistant to production coordinator
Oliver Jefferies -------- set production assistant
Kelly Johnson ----------- location assistant accountant
Sacha Jones ------------- assistant camera
Natalie Kavanagh -------- production assistant: second unit
Forbes KB --------------- unit driver
Stephen Kill ------------ costume breakdown
Daniel Kleinman --------- title designer
Tomas Kreisl ------------ cashier
Veronika Lencova -------- assistant production coordinator
Adam Lincoln ------------ carmera trainee
David Lobatto ----------- assistant to executive producer
Viktor Lonek ------------ video assist operator
Julian Lord ------------- grip: second unit, Bahamas
Siobhan Lyons ----------- production coordinator: UK
Jay Maidment ------------ still photographer
Ivan Marevich ----------- voice-over
Nicola Marshall --------- daily production runner
Graham Martyr ----------- additional first assistant camera: 2nd unit
John Marzano ------------ aerial director of photography
David Maund ------------- key grip: model unit
Katherine McCormack ----- second unit publicist
Joe McGee --------------- practical electrician
Gavin McKenzie ---------- video assist operator: model unit
Cornelius E. McKinney --- assistant location manager
Keith McNamara ---------- focus puller: second unit
Laura Miles ------------- script supervisor: third unit
Lulu Morgan ------------- production coordinator: on location
Mike Morrison ----------- conforming editor: Framestore CFC
Pavel Mrkous ------------ location manager
Harry Muller ------------ color timer
Pete Newman ------------- unit driver: UK
Marija Nikolic ---------- set dressing department coordinator
Anna Offelli ------------ production assistant: Venice
Mark Packman ------------ electrician: second unit
Elvis Pasqual ----------- co-gaffer: Italy
Reg Poerscout-Edgerton -- casting associate
Steven Porch ------------ costume ager/dyer
Pavel Proisl ------------ grip: second camera
Jan Rehanzl ------------- co-key grip
Sarah Robinson ---------- product placement coordinator
Jon Roper --------------- production runner
Jaromir Sedina ---------- camera operator: "b" camera
Jaromir Sedina ---------- steadicam operator
Simona Serafini --------- location manager
Andrew Shields ---------- video playback operator: second unit
Diane Shorthouse -------- stand-in: Vesper
Joss Skottowe ----------- armorer
Petr Skvor -------------- location manager: second unit,Czech Republic
Basil Smith ------------- first assistant camera: second unit
Callum Heckstall Smith -- additional floor runner
Vaclav Sramek ----------- camera trainee
Andy Stephens ----------- aerial unit coordinator
Joby Stephens ----------- daily set production assistant
Kelly Taylor-Dias ------- assistant production coordinator
Richard John Taylor ----- continuity assistant
Tom Taylor -------------- additional clapper loader
Jiri Tichacek ----------- location accountant: Czech Republic
Zelda Tinska ------------ voice-over
Anita Tomaselli --------- production assistant: Italy
Branko Tomovic ---------- voice-over
Gerry Turner ------------ unit transport manager
John Udall -------------- assistant accountant
Martin Ward ------------- video playback operator: Bahamas
Simon Waterson ---------- personal trainer
J. Glyn Williams -------- first assistant camera: aerial unit
L. Howard Williams ------ post digital media operator
Gregg Wilson ------------ assistant editor
Alexander Witt ---------- director of photography: second unit
Marc Wolff -------------- aerial pilot
Mark Wright ------------- negative cutter
Barney Wrightson -------- aerial unit coordinator
Lori Wyant -------------- script supervisor: second unit
Robyn Younie ------------ production coordinator: Studio
Peter Ziak -------------- assistant accountant
P.J. Harling ------------ assistant editor

World Premiere

14 november 2006 in de Odeon Leicester Square,Londen

US Release Datum

17 november 2006

Europese Release Data

België ------------------ 22 november 2006
Denemarken -------------- 24 november 2006
Duitsland --------------- 23 november 2006
Engeland ---------------- 15 november 2006
Estonia ----------------- 24 november 2006
Finland ----------------- 24 november 2006
Frankrijk --------------- 22 november 2006
Griekenland ------------- 16 november 2006
IJsland ----------------- 17 november 2006
Italië ------------------ 12 januari 2007
Nederland --------------- 23 november 2006
Noorwegen --------------- 24 november 2006
Oostenrijk -------------- 24 november 2006
Polen ------------------- 17 november 2006
Portugal ---------------- 30 november 2006
Spanje ------------------ 24 november 2006
Zweden ------------------ 24 november 2006
Zwitserland ------------- 22 november 2006

Box Office inkomsten

594,2 miljoen Dollar

TV Premiere

23 maart 2008 op Star Movies Taiwan

Speelduur

138 Minuten

Gadgets

  • Aston Martin DBS
  • Special First Aid Kit (Medipac)
  • Tracking Device in James Bond zijn arm

Film locaties

  • Barandov Film Studios in Praag,Tjechië
  • Ruzynì International Airport in Praag,Tjechië
  • Ministry of Transport in Praag,Tjechië
  • Voormalig Soviet Militiar Hospitaal te Plana, Tjechië
  • Loket Castle in Loket, Tjechië
  • Grand Hotel Pupp te Karlovy Vary,Tjechië
  • Kaiserbad (Lazne I) te Karlovy Vary,Tjechië
  • Mill Colonnade te Karlovy Vary,Tjechië
  • Buena Vista Restaurant en Hotel te Nassau,Bahamas
  • Royal Bahamas Defence Force, Coral Harbour in New Providence,Bahamas
  • Albany House in New Providence,Bahamas
  • One and Only Ocean Club, Paradise Island,Bahamas
  • Nassau International Airport,Bahamas
  • Villa del Balbianello aan het Como meer in Italië
  • Villa Gaeta aan het Como Meer in Italië
  • Lario rivier in Italië
  • Grand Canal en het St Marco Plein Square te Venetië,Italië
  • Dunsfold Park Aerodrome te Surrey in Engeland
  • Pinewood Studios te Iver Heath in Engeland
  • Eton college cricket pavilion
  • Black Park nabij de Pinewood Studios
Story Cast Crew Premiere
Home Links Contakt Boeken Producers Films Foto Album Agenda Verzamelen